Katalog firm

Depilatorium

Marzysz o idealnie gładkiej skórze, ale nie chce Ci się regularnie golić nóg, twarzy czy okolic bikini? My zrobimy to za Ciebie! Wykonamy depilację laserową przy pomocy diodowego lasera marki Vectus. Pamiętaj, że przychodząc do jednego z naszych gabinetów Depilatorium, nie tylko możesz zadbać o ciało, ale też i o własne samopoczucie.

Laserowe usuwanie owłosienia

Firma Depilatorium to salon kosmetyki estetycznej specjalizujący się w laserowej depilacji różnych partii ciała. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń renomowanej firmy Vectus gwarantuje bezpieczeństwo, a zarazem wysoką skuteczność oferowanych przez nas zabiegów. Dzięki temu możemy zaproponować klientom profesjonalne usługi najwyższej jakości.
Zbędne owłosienie ciała to nie tylko problem estetyczny, ale często również przyczyna poważnych kompleksów, dlatego warto pozbyć się go jak najszybciej. Jeśli szukasz skutecznych sposobów na depilację nóg, rąk, twarzy czy okolic bikini, laserowe usuwanie owłosienia Gdańsk to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie.
Pozwala ono pozbyć się problemu podrażnień i wrastających włosków i zapewnia długotrwały efekt gładkiej skóry. Aby go utrzymać, należy powtarzać serie zabiegów w odstępach wynoszących ok. 8 tygodni. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat depilacji laserowej i oferowanych przez nas zabiegów? Zapraszamy na naszą stronę internetową i zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221