Katalog firm

A-AAron

Firma AAron, mogąca pochwalić się dużym doświadczeniem w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych, niezwykle delikatnie podchodzi do obsługi klientów, którymi najczęściej są osoby pogrążone w głębokiej żałobie. Organizuje dla nich ceremonię pogrzebową i zajmuje się załatwianiem wszelkich spraw urzędowych.

Kremacja zwłok

Nasz zakład usług pogrzebowych świadczy najwyższej jakości usługi związane z kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowej. W imieniu rodziny załatwiamy formalności w urzędach, a do tego wypłacamy zasiłek pogrzebowy. Organizujemy przewóz zmarłych, dbamy o oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości pogrzebowej.
Zapewniamy transport dla uczestników ceremonii żałobnej. Dysponujemy nowoczesnymi karawanami. W szerokim wachlarzu świadczonych przez nas usług znajduje się kremacja zwłok Katowice. Z rodziną osoby zmarłej ustalamy dzień wystawienia ciała w kaplicy przed kremacją. Uroczystość pożegnania trwa do godziny, po czym następuje przewiezienie zwłok do spalarni. Kremacja trwa ok. 2h, po jej zakończeniu prochy znajdują się w urnie.
W dzień pogrzebu urna zostaje w lektyce przywieziona do kaplicy. Po zakończeniu ceremonii pogrzebowej urnę składamy w grobie. AAron to zakład pogrzebowy, który dobrze wie, jak zorganizować piękną uroczystość żałobną. Od lat dbamy o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

ZEUS poleca Wam swoje usługi, które oferujemy Wam w konkurencyjnych cenach. Usługi pogrzebowe to nasza specjalizacja. Polecamy Wam kremację, która organizowana jest według odpowiedniego planu. Śmierć...