Katalog firm

Depilatorium

Marzysz o idealnie gładkiej skórze, ale nie chce Ci się regularnie golić nóg, twarzy czy okolic bikini? My zrobimy to za Ciebie! Wykonamy depilację laserową przy pomocy diodowego lasera marki Vectus. Pamiętaj, że przychodząc do jednego z naszych gabinetów Depilatorium, nie tylko możesz zadbać o ciało, ale też i o własne samopoczucie.

Depilacja nóg

Salon kosmetyki estetycznej Depilatorium w Gdańsku specjalizuje się w usuwaniu zbędnego owłosienia za pomocą lasera. Podczas pracy wykorzystujemy najbardziej nowoczesny i najskuteczniejszy sprzęt spośród dostępnych na rynku – urządzenia marki Vectus. Pozwala nam to zaproponować naszym klientom zabiegi cechujące się skutecznością i bezpieczeństwem, które jednocześnie zapewniają długo utrzymujący się efekt gładkiej skóry.
Zabieg, jakim jest depilacja laserowa nóg Gdańsk to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o gładkiej skórze bez podrażnień. Nasze zabiegi nie tylko skutecznie usuwają owłosienie, ale również pozwalają wyeliminować takie problemy, jak podrażnienia czy wrastające włoski. Aby ten efekt utrzymać, należy powtarzać zabiegi w seriach co ok. 8 tygodni.
Gwarantujemy skuteczność działania, pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz długi efekt gładkiej skóry bez podrażnień! Więcej szczegółowych informacji na temat proponowanych zabiegów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do naszych salonów!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221