Katalog firm

Depilatorium

Marzysz o idealnie gładkiej skórze, ale nie chce Ci się regularnie golić nóg, twarzy czy okolic bikini? My zrobimy to za Ciebie! Wykonamy depilację laserową przy pomocy diodowego lasera marki Vectus. Pamiętaj, że przychodząc do jednego z naszych gabinetów Depilatorium, nie tylko możesz zadbać o ciało, ale też i o własne samopoczucie.

Depilacja twarzy

Firma Depilatorium z Gdańska to salon kosmetyczny wyspecjalizowany w depilacji laserowej. Do zabiegów wykorzystujemy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości – nowoczesne i skuteczne urządzenia firmy Vectus to gwarancja uzyskania najlepszych efektów oraz bezpieczeństwa użytkowania. Naszym klientom zaproponować możemy usuwanie zbędnego owłosienia z każdej partii ciała, również z twarzy.
Depilacja laserowa twarzy to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby pozbyć się niechcianych włosków na policzkach, pod nosem czy na bakach. Tego typu zabiegi zapewniają długotrwały efekt bez takich skutków ubocznych, jak podrażnienia czy wrastanie włosków. Pozwala to uzyskać idealnie gładką skórę i nierzadko pomaga poradzić sobie z poważnymi kompleksami.
Jeśli Twoim problemem jest nadmierne owłosienie twarzy i szukasz skutecznych metod na pozbycie się niechcianych włosków, depilacja laserowa twarzy Gdańsk to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zapewniamy pełen profesjonalizm, skuteczność działania oraz długotrwały efekt.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221