Katalog firm

A-AAron

Firma AAron, mogąca pochwalić się dużym doświadczeniem w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych, niezwykle delikatnie podchodzi do obsługi klientów, którymi najczęściej są osoby pogrążone w głębokiej żałobie. Organizuje dla nich ceremonię pogrzebową i zajmuje się załatwianiem wszelkich spraw urzędowych.

Pogrzeby

Jesteśmy firmą od lat prowadzącą renomowany zakład pogrzebowy Katowice. W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowa realizacja podniosłych uroczystości pogrzebowych. Zajmujemy się transportem zwłok (także z zagranicy), przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku, przewozem żałobników, oprawą artystyczną (kwiaty, muzyka) ceremonii żałobnej. Wspieramy rodzinę w załatwianiu spraw urzędowych (ZUS, USC), w 15 minut wypłacamy zasiłek pogrzebowy.
Dysponujemy dużym wyborem trumien, akcesoriów, odzieży żałobnej. Wśród naszych usług znajduje się także kremacja. Ustalamy z rodziną dzień wystawienia ciała zmarłego przed kremacją. Pożegnanie trwa około godziny, następnie odwozimy zmarłego do spalarni. W dniu oficjalnego pogrzebu urnę z prochami przynosimy w lektyce do kościoła lub kaplicy cmentarnej.
Jak widać, nasz zakład usług pogrzebowych Katowice dba o każdy szczegół uroczystości pogrzebowej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć najwyższy profesjonalizm w dziedzinie organizacji ostatniego pożegnania.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

ZEUS poleca Wam swoje usługi, które oferujemy Wam w konkurencyjnych cenach. Usługi pogrzebowe to nasza specjalizacja. Polecamy Wam kremację, która organizowana jest według odpowiedniego planu. Śmierć...