Katalog firm

Depilatorium

Marzysz o idealnie gładkiej skórze, ale nie chce Ci się regularnie golić nóg, twarzy czy okolic bikini? My zrobimy to za Ciebie! Wykonamy depilację laserową przy pomocy diodowego lasera marki Vectus. Pamiętaj, że przychodząc do jednego z naszych gabinetów Depilatorium, nie tylko możesz zadbać o ciało, ale też i o własne samopoczucie.

Depilacja bikini

Istnieją różne metody pozbywania się niechcianego owłosienia, najbardziej skuteczne są jednak nowoczesne rozwiązania, takie jak trwała depilacja laserowa oferowana przez salon kosmetyki estetycznej Depilatorium. Do zabiegów wykorzystujemy najbardziej nowoczesny, a jednocześnie najskuteczniejszy sprzęt na świecie marki Vectus. Pozwala to uzyskać nieskazitelnie gładką skórę bez podrażnień. Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat metody laserowego usuwania owłosienia przy użyciu lasera Vectus, to koniecznie odwiedź naszą stronę http://depilatorium.pl/gdansk/.
Depilacja laserowa bikini wykonana przez naszych profesjonalistów to gwarancja gładkiej skóry bez podrażnień, wrastających włosków czy konieczności częstego powtarzania zabiegu, aby utrzymać satysfakcjonujący efekt. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób chcących cieszyć się gładką skórą bez codziennego używania maszynki do golenia czy bolesnych zabiegów z wykorzystaniem depilatorów mechanicznych.
Nasze zabiegi należy powtarzać w seriach co ok. 8 tygodni, aby utrzymać uzyskane efekty. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, wykorzystanie najlepszego sprzętu, skuteczność i zadowolenie naszych klientów.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221