Katalog firm

Baas Panel

BAAS-PANEL to nowoczesna firma, która stawia w pierwszej kolejności na wysoką jakość surowców oraz stale doskonalone technologie. Nasze produkty to doskonała propozycja przede wszystkim dla branży budownictwa przemysłowego oraz chłodnictwa. Zapewniamy najlepsze ceny i fachowe doradztwo przy wyborze naszych produktów.

Płyty warstwowe

Nasza firma BAAS-PANEL od ponad 10 la działa na rynku polskim nieustannie doskonaląc technikę produkcji i podnosząc jakość swoich produktów. Jesteśmy nastawieni na produkcję systemu lekkiej obudowy z płyt warstwowych.
Na naszej stronie baaspanel.com.pl można znaleźć płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej, rdzeniem styropianowym oraz rdzeniem poliuretanowym. Do zalet systemu BAAS-PANEL zalicza się wysokie parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej, szybkość i łatwość montażu, stale ulepszaną technologię produkcji oraz gwarancje jakości. Oferujemy szeroki wybór kolorów naszych produktów.
Wysoka izolacyjność termiczna oraz atrakcyjny wygląd to cechy komór chłodniczych opartych na płytach z rdzeniem styropianowym naszej firmy. Wytwarzamy komory chłodnicze z różnej grubości płyt zarówno w systemie ściennym jak i dachowym, dzięki czemu możliwa jest ich budowa w różnych rozmiarach. Komory zamykane są drzwiami przesuwnymi, rozwieranymi lub wahadłowymi, które produkujemy na zamówienie klienta.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03


Podobne firmy

Dunkam

Dunkam to ekspert w dziedzinie obróbki kamienia, specjalizujący się w produkcji oraz montażu blatów kuchennych z Lapitec i spieków kwarcowych. Dbając o każdy detal, firma podchodzi do każdej realizacj...