Katalog firm

Zeus

ZEUS poleca Wam swoje usługi, które oferujemy Wam w konkurencyjnych cenach. Usługi pogrzebowe to nasza specjalizacja. Polecamy Wam kremację, która organizowana jest według odpowiedniego planu. Śmierć bliskich to trudny moment dla każdego. Dzięki nam cała uroczystość zostanie zorganizowana z odpowiednim szacunkiem dla zmarłego.

Trumny

AARON&ZEUS to doświadczony i godny polecenia zakład pogrzebowy, który oferuje swoim klientom najlepsze na rynku trumny Katowice w bardzo atrakcyjnych cenach. Oprócz trumien polecamy także urny, tabliczki i krzyże, których posiadamy bardzo wiele modeli, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Zapewniamy także kompleksowe przygotowanie zmarłego do pochówku. Bardzo duży nacisk kładziemy na wysoką jakość usług i terminowość, dlatego też udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów. Zapewniamy godne traktowanie zmarłych i wielki szacunek w tej dostojnej chwili. Do Państwa dyspozycji jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
Jeżeli uważają Państwo, że porządne trumny Katowice muszą wiązać się z dużymi wydatkami, to po zapoznaniu się z naszą ofertą bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Więcej informacji o naszym zakładzie pogrzebowym i oferowanych usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia gorąco zapraszamy.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Firma AAron, mogąca pochwalić się dużym doświadczeniem w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych, niezwykle delikatnie podchodzi do obsługi klientów, którymi najczęściej są osoby pogrążone w głęb...