Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej naszej Kancelarii. Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze dla mieszkańców Łodzi i okolic. Kancelaria Prawna Wnuk & Szondelmajer obsługuje zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. W zależności od potrzeb Klienta prowadzimy całą sprawę lub udzielamy pomocy doraźnej.

Sprawy rozwodowe

Każda osoba w trakcie swojego życia może potrzebować pomocy prawnika z bardzo różnych powodów. Niestety bardzo rzadko konsultacje z prawnikiem wynikają z czegoś przyjemnego. Jednym z bardzo częstych powodów szukania pomocy prawnika jest podjęcie decyzji o rozwodzie.
Jeżeli zatem ktokolwiek potrzebuje prawnika z doświadczeniem w tak trudnych sprawach jak rozwody przez doświadczoną firmę prawniczą w Łodzi, założoną przez Justynę Szondelmajer i Marka Wnuka. Ta kancelaria prawna świadczy kompleksowe usługi prawnicze dla każdego, kto potrzebuje konsultacji z doświadczonym prawnikiem.
Pomoc ta może być udzielana dla całej firmy lub dla osób prywatnych. Prawnicy pracujący w tej kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw, również tak złożonych, jak sprawy rozwodowe. Dlatego jeżeli ktoś potrzebuje konsultacji z prawnikiem, ta łódzka kancelaria prawnicza jest doskonałym wyborem. Na pewno każdy klient będzie zadowolony z jakości świadczonych tam usług prawniczych. W przypadku większej ilości informacji zapraszamy na stronę http://www.lodz-radcaprawny.pl/index.php/uslugi/rozwody.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Czego możemy oczekiwać od adwokata, w sytuacji gdy zjawimy się u niego? Przede wszystkim najważniejszym założeniem naszej kancelarii prawnej Wodo i Partnerzy jest spojrzenie na każdą sprawę z odpowied...

Adwokat Nawocki

Adwokat to taka osoba, która doskonale zna się na wszystkich przepisach prawnych. Zawsze warto mieć przy sobie numer do takiej osoby, która pomoże nam w razie jakichkolwiek problemów z prawem. Zaprasz...