Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej naszej Kancelarii. Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze dla mieszkańców Łodzi i okolic. Kancelaria Prawna Wnuk & Szondelmajer obsługuje zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. W zależności od potrzeb Klienta prowadzimy całą sprawę lub udzielamy pomocy doraźnej.

Radca prawny

W naszej kancelarii prawnej czekają na Państwa doświadczeni adwokaci oraz radcy prawni, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. To właśnie ich wszechstronność sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w najbardziej zawiłych kwestiach formalnych.
Do naszych zadań należą przede wszystkim konsultacje prawne świadczone dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Reprezentujący nas radca prawny Łódź na każdym kroku postępowania ściśle współpracuje z klientem, informując go na bieżąco o wszystkich wydarzeniach związanych z daną sprawą. Indywidualne podejście do każdej sprawy to tajemnica naszego sukcesu.
W ten sposób jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. W naszym zespole znajdą Państwo specjalistów z dziedziny prawa gospodarczego oraz handlowego. Naszą pomoc kierujemy więc do przedsiębiorców chcących usprawnić funkcjonowanie swojej firmy. Z pomocą radcy prawnego oraz adwokata zrealizowanie tego celu będzie znacznie łatwiejsze do osiągnięcia.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Adwokat to taka osoba, która doskonale zna się na wszystkich przepisach prawnych. Zawsze warto mieć przy sobie numer do takiej osoby, która pomoże nam w razie jakichkolwiek problemów z prawem. Zaprasz...

Kancelaria Wodo

Czego możemy oczekiwać od adwokata, w sytuacji gdy zjawimy się u niego? Przede wszystkim najważniejszym założeniem naszej kancelarii prawnej Wodo i Partnerzy jest spojrzenie na każdą sprawę z odpowied...