Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej naszej Kancelarii. Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze dla mieszkańców Łodzi i okolic. Kancelaria Prawna Wnuk & Szondelmajer obsługuje zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. W zależności od potrzeb Klienta prowadzimy całą sprawę lub udzielamy pomocy doraźnej.

Odzyskiwanie odszkodowań

Masz problem z uzyskaniem odszkodowania i nieodzowna jest pomoc, którą zapewnia adwokat w Łodzi? W takim wypadku nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Dobrze też od razu podkreślić, aby nie było żadnych nieporozumień — kancelaria skierowana jest do klientów indywidualnych oraz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych.
Nasi pracownicy w każdej sytuacji mogą zagwarantować wszechstronną i rzetelną obsługę cechującą się wysokim poziomem merytorycznym. Za swój atut uważamy indywidualne podejście do każdej sprawy, co zapewnia skuteczne reprezentowanie interesów. Można powiedzieć, że indywidualne podejście związane jest z wieloletnim doświadczeniem oraz praktyką, która odbywała się w różnych gałęziach prawa.
Więcej informacji związanych z działalnością zostało udostępnionych na stronie internetowej kancelarii http://www.lodz-radcaprawny.pl/index.php/uslugi/odszkodowania. Gdyby pojawiły się jakieś niejasności w związku z publikowanymi informacjami, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z udostępnionych danych kontaktowych.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Czego możemy oczekiwać od adwokata, w sytuacji gdy zjawimy się u niego? Przede wszystkim najważniejszym założeniem naszej kancelarii prawnej Wodo i Partnerzy jest spojrzenie na każdą sprawę z odpowied...

Adwokat Nawocki

Adwokat to taka osoba, która doskonale zna się na wszystkich przepisach prawnych. Zawsze warto mieć przy sobie numer do takiej osoby, która pomoże nam w razie jakichkolwiek problemów z prawem. Zaprasz...