Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej naszej Kancelarii. Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze dla mieszkańców Łodzi i okolic. Kancelaria Prawna Wnuk & Szondelmajer obsługuje zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. W zależności od potrzeb Klienta prowadzimy całą sprawę lub udzielamy pomocy doraźnej.

Kancelaria prawna

Nasza nowoczesna kancelaria prawna Łódź oferuje profesjonalną pomoc prawną w wielu różnych dziedzinach na terenie całego województwa łódzkiego. Nasi adwokaci mogą pochwalić się nie tylko odpowiednią wiedzą, ale również bardzo dużym doświadczeniem. Reprezentujemy nie tyko klientów prywatnych, ale również firmy, które potrzebują fachowego doradztwa.
Specjalizujemy się przede wszystkim w rozwodach, alimentach i odszkodowaniach. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych spraw. Warto wspomnieć również i o tym, że współpracujemy nie tylko z polskimi, ale również zagranicznymi podmiotami gospodarczymi. Jeżeli zależy Państwu na skuteczności, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszej fachowej pomocy.
Cały czas stawiamy na rozwój naszych adwokatów, dzięki czemu możemy świadczyć Państwu usługi prawnicze na coraz to wyższym poziomie. Prawo w Polsce zmienia się dość często, dlatego też dzięki systematycznym szkoleniom jesteśmy w stanie profesjonalnie reprezentować swoich klientów.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Adwokat to taka osoba, która doskonale zna się na wszystkich przepisach prawnych. Zawsze warto mieć przy sobie numer do takiej osoby, która pomoże nam w razie jakichkolwiek problemów z prawem. Zaprasz...

Kancelaria Wodo

Czego możemy oczekiwać od adwokata, w sytuacji gdy zjawimy się u niego? Przede wszystkim najważniejszym założeniem naszej kancelarii prawnej Wodo i Partnerzy jest spojrzenie na każdą sprawę z odpowied...