Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Łodzi. Już wielu klientów skorzystało z naszej oferty i zgodnie twierdzi, że mamy najlepsze pojazdy w całej okolicy. Wspieramy klientów indywidualnych, jak również bardzo chętnie podejmujemy się współpracy z pomiotami gospodarczymi. Zapraszamy.

Wynajem samochodów

Zdecydowana większość osób, która posiada swoje własne auto, z niechęcią myśli o sytuacjach w których nagle nie ma dostępu do samochodu. Nawet mieszkając w tak dużych miastach jak Łódź, gdzie funkcjonuje dobrze rozbudowana komunikacja miejska, na brak klientów nie mogą narzekać wypożyczalnie samochodów.
Wśród nich, jedną z najczęściej polecanych jest ST Rentcar. Wypożyczalnia ta oferuje wynajem samochodów Łódź osobowych dla każdego, kto pilnie potrzebuje auta na własny użytek. Wynajem taki zazwyczaj dotyczy paru dni. W swojej ofercie ST Rentcar oferuje samochody w pełni sprawne i w świetnym stanie, które na pewno przypasują do gustu każdemu klientowi.
Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie ten samochód, którego prowadzenie będzie dla niego najwygodniejsze. Pracownicy ST Rentcar zawsze pomagają w wyborze. Dokładnie opisują warunki wynajmu, dzięki czemu klienci tej wypożyczalni zawsze mogą poczuć, że wybierając samochody od ST Rentcar dokonują najlepszego wyboru ze wszystkich dostępnych w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800