Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Łodzi. Już wielu klientów skorzystało z naszej oferty i zgodnie twierdzi, że mamy najlepsze pojazdy w całej okolicy. Wspieramy klientów indywidualnych, jak również bardzo chętnie podejmujemy się współpracy z pomiotami gospodarczymi. Zapraszamy.

Wynajem aut osobowych

Jest wiele powodów i sytuacji, w których warto wypożyczyć samochód. Taka opcja staje się coraz bardziej powszechna i mnóstwo osób z niej korzysta. Aby mieć pewność, że wypożyczasz najwyższej jakości samochody, skorzystaj z firmy ST Rentcar: wypożyczalnia aut Łódź.
Wypożyczalnia aut oferuje samochody zarówno na długi termin, jak i krótkoterminowo. Możesz skorzystać z wynajmu samochodów w 10 klasach klasyfikacji. To zarówno małe auta na jeżdżenie po mieście, jak i większe samochody do rodzinnej wyprawy czy luksusowe pojazdy dla tych, którzy chcą zadać trochę szyku. Wypożyczalnia ST Rentcar gwarantuje minimum formalności. Nie wymaga żadnych szczególnych dokumentów. Wszystko działa błyskawicznie, a ty możesz liczyć na pomoc przy wyborze samochodu.
Firma oferuje także usługę lawety i ściągania samochodu w razie uszkodzenia czy wypadku. Do tego możesz liczyć na atrakcyjne ceny i brak obowiązkowej opłaty wstępnej. Warto zapoznać się z ofertą tej firmy, ponieważ jest naprawdę atrakcyjna na tle konkurencji.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800