Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Łodzi. Już wielu klientów skorzystało z naszej oferty i zgodnie twierdzi, że mamy najlepsze pojazdy w całej okolicy. Wspieramy klientów indywidualnych, jak również bardzo chętnie podejmujemy się współpracy z pomiotami gospodarczymi. Zapraszamy.

Laweta

Nasza firma mieści się w Łodzi i posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług takich jak holowanie samochodów. Naszą lawetę udostępniamy między 8.00 do 20.00. Jeżeli nie posiadamy ubezpieczenia assistance, a nasze auto brało udział w kolizji, pojawia się problem w jaki sposób przetransportować samochód , który odmówił nam dalszej jazdy.
Nasza laweta Łódź przystosowana jest do holowania aut po kolizji. Na miejsce kolizji przyjeżdżamy ekspresowo. Istnieje również możliwość dostarczenia auta zastępczego, aby mogli Państwo udać się w dalszą podróż . Usługa holowania pojazdów zarówno osobowych, dostawczych, jak i busów, wykonywana jest przez kompetentnych i właściwie przeszkolonych pracowników. Cena usługi ustalana jest indywidualnie i jest zależna od długości trasy oraz trudności przy załadunku albo rozładunku pojazdu.
Poszkodowany w kolizji drogowej nie zapłaci za usługę holowania swojego pojazdu. Usługa holowania jest rozliczana z OC sprawcy bezgotówkowo bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Nasze usługi są dostępne na terenie całej Polski.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800