Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Łodzi. Już wielu klientów skorzystało z naszej oferty i zgodnie twierdzi, że mamy najlepsze pojazdy w całej okolicy. Wspieramy klientów indywidualnych, jak również bardzo chętnie podejmujemy się współpracy z pomiotami gospodarczymi. Zapraszamy.

Holowanie

Wśród najbardziej stresujących sytuacji, jakie mogą przydarzyć się każdemu kierowcy, jedną z nich na pewno jest holowanie auta do warsztatu samochodowego. Tymczasem tak naprawdę nie wiadomo kiedy okaże się, że samochód odmówi posłuszeństwa i potrzebuje pomocy mechanika. Wtedy skorzystaj z pomocy firmy ST Rentcar, więcej informacji znajdziesz na stronie https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/.
Holowanie w Łodzi oferuje wiele firm. Wśród nich jedną z najlepszych jest ST Rentcar. Główną działalnością tej firmy jest wypożyczanie samochodów. Działa jednak także w roli pomocy drogowej. Wyróżnia się ze względu na swoje atrakcyjne ceny oraz szybki odzew na każde zgłoszenie.
ST Rentcar jest dobrym wyborem także dzięki temu, że oferuje szeroki wybór samochodów zastępczych. Zatem gdy konieczne będzie holowanie i naprawa samochodu, firma zapewnia klientowi dostęp do jednego z jej aut na czas wszystkich napraw w warsztacie. Wszystko to jest zapewniane w tak rozsądnych cenach, że każdy na pewno na tym skorzysta. Dlatego też szukając wypożyczalni samochodów oraz pomocy drogowej w Łodzi, zawsze dobrze jest wybrać się do ST Rentcar.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800