Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Łodzi. Już wielu klientów skorzystało z naszej oferty i zgodnie twierdzi, że mamy najlepsze pojazdy w całej okolicy. Wspieramy klientów indywidualnych, jak również bardzo chętnie podejmujemy się współpracy z pomiotami gospodarczymi. Zapraszamy.

Auto zastępcze z oc sprawcy

Wypadek samochodowy to często sytuacja nie tylko stresująca, ale także skomplikowana do opanowania z perspektywy formalnej. Wiąże się także z pewnymi wydatkami, zwłaszcza jeżeli samochód biorący udział w stłuczce wymaga pilnej naprawy. Kierowca pozostaje wtedy bez swojego głównego środka transportu. Na szczęście istnieją rozwiązania na ten problem, a jednym z najlepszych jest auto zastępcze z OC sprawcy Łódź.
Takie auto można bez problemu załatwić w Łodzi, gdzie działa świetna wypożyczalnia samochodów ST Rentcar. W firmie tej każdy ma dostęp do w pełni sprawnych i bardzo wygodnych samochodów, które tylko czekają na wynajem. Wynajem ten, nawet jeżeli nie jest obejmowany przez OC sprawcy, jest bardzo tani ponieważ wypożyczalnia ta ustala swoje ceny na przystępnym poziomie.
Jednocześnie każdy może skorzystać także z pomocy drogowej, która również jest oferowana przez firmę ST Rentcar. Wszystko to sprawia, że każdy łódzki kierowca na pewno powinien zapoznać się bliżej z tą wypożyczalnią samochodów.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800