Katalog firm

Sowa

Stawiająca na ekologiczne rozwiązania firma Eko-Sowa projektuje i wykonuje systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Ofertę uzupełniają instalacje wodno-kanalizacyjne, rekuperatory i nie tylko. Firma zaprasza do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z województwa łódzkiego.

Montaż wentylacji

Nasze przedsiębiorstwo działa na terenie Łodzi i całego województwa od ponad dekady. Zajmujemy się kompleksową realizacją różnorodnych instalacji-od wykonania projektu, poprzez montaż aż do serwisowania. Polecamy nasze klimatyzacje, instalacje wodno-kanalizacyjne, ocieplanie poddaszy metodą wdmuchiwania celulozy.
Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się również wentylacja. Wykonujemy niezawodne instalacje wentylacji mechanicznej. W odróżnieniu od wentylacji grawitacyjnej ten rodzaj instalacji ma bardzo istotną funkcję odzyskiwania ciepła. Realizowana przez nas instalacja może odzyskać nawet 80% ciepła z wymienionego powietrza, co jest istotne szczególnie zimą. Daje to także oszczędność 20-30% na rachunkach za ogrzewanie.
Nasz system wentylacji samodzielnie reguluje wilgotność powietrza we wnętrzu budynku lub pomieszczenia. Rekuperator zużyte powietrze wymienia na świeże i ogrzane. Nasze instalacje są ponadto ciche i wygodne w użytkowaniu. Wentylacja zapobiega także powstawaniu grzyba. Więcej informacji na temat tej oferty znajdą Państwo na naszej stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/wentylacja/.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Przedstawiona tu firma Elektro Klima daje swoim klientom możliwość stworzenia inteligentnego domu. Firma ta bowiem projektuje, sprzedaje i montuje takie urządzenia jak alarmy, systemy monitoringu, urz...