Katalog firm

Sowa

Stawiająca na ekologiczne rozwiązania firma Eko-Sowa projektuje i wykonuje systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Ofertę uzupełniają instalacje wodno-kanalizacyjne, rekuperatory i nie tylko. Firma zaprasza do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z województwa łódzkiego.

Montaż klimatyzacji

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji na terenie Łodzi i pobliskich okolic. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze klimatyzacji do biura, szybki i fachowy montaż oraz specjalistyczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oryginalna klimatyzacja odpowiada nie tylko za komfort termiczny, ale również za regulację wilgotności powietrza wewnątrz domu.
Dzięki klimatyzacji znacząco poprawi się wydajność Państwa pracowników, co oczywiście wypłynie na wyższe zyski. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie firma Eko-Sowa oferuje najlepszy montaż klimatyzacji Łódź w najniższej cenie. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, terminowość w realizacji podjętych zleceń i bardzo atrakcyjne ceny.
Porządna klimatyzacja to doskonała propozycja nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy chcą podnieść komfort pracy swoim pracownikom. Najlepsze klimatyzacje w Łodzi teraz do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Przedstawiona tu firma Elektro Klima daje swoim klientom możliwość stworzenia inteligentnego domu. Firma ta bowiem projektuje, sprzedaje i montuje takie urządzenia jak alarmy, systemy monitoringu, urz...