Katalog firm

Sowa

Stawiająca na ekologiczne rozwiązania firma Eko-Sowa projektuje i wykonuje systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Ofertę uzupełniają instalacje wodno-kanalizacyjne, rekuperatory i nie tylko. Firma zaprasza do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z województwa łódzkiego.

Klimatyzatory

Porządna klimatyzacja od renomowanego producenta to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą znacząco podnieść komfort swojego życia. Profesjonalne klimatyzacje doskonale sprawdzą się w mieszkaniach prywatnych, biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej.
Jeżeli nie wiedzą Państwo, na jakie klimatyzacje warto postawić, to służymy profesjonalnym doradztwem. Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale również fachowym montażem na terenie Łodzi i pobliskich okolic. W pierwszej kolejności polecamy Państwu niezawodne klimatyzacje z odzyskiem ciepła, dzięki którym będą mogli Państwo zaoszczędzić sporo pieniędzy na ogrzewaniu swojego mieszkania. Więcej informacji znajdą Państwo chociażby na naszej stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/klimatyzacja/.
Jak powszechnie wiadomo ceny za opał z roku na rok idą cały czas w górę, dlatego też warto postawić na rekuperację. Sprawna wentylacja to doskonała propozycja przede wszystkim dla alergików, którzy muszą zmagać się z różnego typu alergenami. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, deweloperów i firmy, które chcą podnieść jakość powietrza.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Przedstawiona tu firma Elektro Klima daje swoim klientom możliwość stworzenia inteligentnego domu. Firma ta bowiem projektuje, sprzedaje i montuje takie urządzenia jak alarmy, systemy monitoringu, urz...