Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze pojawiają się w najmniej oczekiwanych sytuacjach - każdemu może się przytrafić ta niemiła niespodzianka. Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy kompleksową pomoc na drodze, niezależnie od tego jaki pojazd uległ awarii. Posiadamy lawety do holowania samochodów osobowych, TIRów czy autobusów. Wystarczy kontakt telefoniczny, a my zjawiamy się w umówionym miejscu.

Pomoc drogowa we Włocławku

Bez względu na to, jak dobry jest kierowca, na drodze zawsze może dojść do sytuacji, gdzie niezbędna będzie pomoc drogowa. Z tego właśnie powodu zawsze warto jest mieć pod ręką numer telefonu, który umożliwi szybki kontakt z najbliższą firmą, która świadczy tego typu usługi.
Jeżeli zatem kogoś interesuje pomoc drogowa Włocławek i okolice otaczające autostrady A1 i A2 są obsługiwane przez doskonałą firmę, która od lat daje niezbędne wsparcie dla kierowców w potrzebie. W swojej ofercie zapewnia pomoc dla każdego rodzaju samochodu, bez względu czy mowa o tirach czy też o zwykłych autach osobowych. Kontakt jest możliwy przez całą dobę, a nowe zlecenia są szybko przetwarzane. Na miejsce zostanie dowiezione niezbędne paliwo lub opony, lub w razie konieczności, zostaną wykonane podstawowe prace naprawcze.
Ta pomoc drogowa to zatem doskonała opcja dla każdego, kto znalazł się w wypadku lub też komu samochód odmówił posłuszeństwa. Każdy kierowca, który jeździ w rejonach autostrady A1 lub A2 powinien posiadać numer do tej firmy!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673