Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze pojawiają się w najmniej oczekiwanych sytuacjach - każdemu może się przytrafić ta niemiła niespodzianka. Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy kompleksową pomoc na drodze, niezależnie od tego jaki pojazd uległ awarii. Posiadamy lawety do holowania samochodów osobowych, TIRów czy autobusów. Wystarczy kontakt telefoniczny, a my zjawiamy się w umówionym miejscu.

Pomoc drogowa w Tuszynie

Pomoc drogowa Tuszyn oferuje Państwu szeroki zakres usług w tym obszarze. W zasadzie terenem naszego działania jest całe województwo łódzkie, w tym łódzki odcinek autostrady A1 i A2. Szybko i sprawnie dojeżdżamy na miejsce zdarzenia, służąc fachową pomocą w sytuacji kolizji drogowej czy też w przypadku awarii samochodu. Pomoc drogowa Tuszyn to holowanie pojazdów, drobne naprawy na drodze, awaryjne holowanie aut, dowóz paliwa, wymiana opon czy inne jeszcze usługi. Oferujemy także transport oraz pomoc w zakresie naprawy uszkodzonego pojazdu.
Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jakim dysponujemy, możemy proponować nasze usługi zarówno kierowcom samochodów osobowych, jak i samochodów dostawczych, tirów czy autobusów. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego systematycznie pracujemy nad podnoszeniem jakości świadczonych przez nas usług.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.pomocdrogowa-a1-a2.pl, na której znajdą Państwo szczegółową ofertę naszej firmy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673