Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze pojawiają się w najmniej oczekiwanych sytuacjach - każdemu może się przytrafić ta niemiła niespodzianka. Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy kompleksową pomoc na drodze, niezależnie od tego jaki pojazd uległ awarii. Posiadamy lawety do holowania samochodów osobowych, TIRów czy autobusów. Wystarczy kontakt telefoniczny, a my zjawiamy się w umówionym miejscu.

Pomoc drogowa Rzgów

Jeżeli przydarzyła się Państwu awaria na drodze i wasz samochód odmówił wam posłuszeństwa, to nasza profesjonalna pomoc drogowa Rzgów jest doskonałym rozwiązaniem problemu. W razie nieprzewidzianych zdarzeń na autostradzie A1 warto mieć przy sobie nasz numer telefonu.
Błyskawicznie przyjedziemy we wskazane przez Państwa miejsce i udzielimy specjalistycznej pomocy. Oferujemy profesjonalne usługi holownicze na terenie Rzgów i pobliskich okolic. Nasz doświadczony personel oprócz holowania oraz przygotowania samochodu do transportu lawetą, zajmuje się również dostarczaniem paliwa, wulkanizacją opon oraz naprawą pojazdów na miejscu zdarzenia. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami holowniczymi, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższe standardy usług.
Do Państwa dyspozycji jesteśmy dostępni przez cały rok, siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jeżeli często korzystają Państwo z autostrad A1 lub A2 i chcecie odpowiednio się zabezpieczyć przez różnorodnymi czynnikami losowymi, to warto odwiedzić naszą stronę pomocdrogowa-a1-a2.pl i dokładnie zaznajomić się z naszą ofertą.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673