Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze pojawiają się w najmniej oczekiwanych sytuacjach - każdemu może się przytrafić ta niemiła niespodzianka. Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy kompleksową pomoc na drodze, niezależnie od tego jaki pojazd uległ awarii. Posiadamy lawety do holowania samochodów osobowych, TIRów czy autobusów. Wystarczy kontakt telefoniczny, a my zjawiamy się w umówionym miejscu.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Zastanawiasz się nad tym, jaka pomoc drogowa Łowicz jest najlepsza? Nie zastanawiaj się, po prostu poznaj ofertę, którą ma nasza działalność. Warto też od razu podkreślić, że proponowane przez nas usługi nie odnoszą się wyłącznie do Łowicza, jesteśmy dostępni w całym województwie łódzkim.
Można powiedzieć, że to dowodzi temu, iż zależy nam na wysokim poziomie świadczonych usług, z którego będzie mogło skorzystać jak najwięcej osób. Poza tym niewątpliwie istotne znaczenie ma też posiadane doświadczenie — początek funkcjonowania miał miejsce w 2005 roku.
Co do oferty, mamy w niej choćby holowanie samochodów, czy wykonywanie drobnych napraw na drodze. Niemniej trzeba mieć na uwadze, że stale troszczymy się o rozwój oferty przy jednoczesnym podniesieniu jej poziomu.
Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak działamy, dostępne są na naszej stronie internetowe (co więcej, można na niej znaleźć nawet opinie klientów). Jeśli coś okaże się nie do końca zrozumiałe, pracownicy firmy z przyjemnością udzielą wszelkich wyjaśnień.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673