Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze pojawiają się w najmniej oczekiwanych sytuacjach - każdemu może się przytrafić ta niemiła niespodzianka. Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy kompleksową pomoc na drodze, niezależnie od tego jaki pojazd uległ awarii. Posiadamy lawety do holowania samochodów osobowych, TIRów czy autobusów. Wystarczy kontakt telefoniczny, a my zjawiamy się w umówionym miejscu.

Pomoc drogowa w Łodzi

Nawet bardzo doświadczonemu kierowcy może przydarzyć się kolizja na drodze, dlatego też warto mieć zawsze pod ręką telefon z numerem do profesjonalnej pomocy drogowej, która błyskawicznie zaoferuje nam kompleksową pomoc. Samochody niestety nie są bezinwazyjne i dlatego warto mieć przygotowany plan B na nagłe wypadki.
Nasza firma oferuje pomoc drogową na terenie Łodzi i pobliskiej okolicy, o której dowiesz się ze strony http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-lodz/. Pomagamy nie tylko samochodom osobowym, ale również samochodom dostawczym i tirom. Jako jedna z niewielu firm oferujemy dowóz paliwa i drobne naprawy na miejscu. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność i konkurencyjne ceny. Do Państwa dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Posiadamy nowoczesny warsztat mechaniczno - elektryczny i zatrudniamy najlepszych mechaników, dzięki czemu jesteśmy w stanie przywrócić do użytku każde auto. Najlepsza pomoc drogowa w Łodzi teraz do Państwa dyspozycji. Obsługujemy nie tylko łódzki odcinek autostrady A1 i A2, ale praktycznie całe województwo łódzkie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673