Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze pojawiają się w najmniej oczekiwanych sytuacjach - każdemu może się przytrafić ta niemiła niespodzianka. Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy kompleksową pomoc na drodze, niezależnie od tego jaki pojazd uległ awarii. Posiadamy lawety do holowania samochodów osobowych, TIRów czy autobusów. Wystarczy kontakt telefoniczny, a my zjawiamy się w umówionym miejscu.

Pomoc drogowa na autostradzie A1

Jeżeli interesuje Cię pomoc drogowa autostrada A1, nasza oferta powinna znaleźć się w obszarze Twoich oczekiwań. Odpowiadamy za pomoc drogową, której pojawienie się na rynku miało miejsce w 2005 roku, także pod żadnym pozorem nie można powiedzieć, że brakuje nam doświadczenia (a doświadczenie jest jak wiadomo, bardzo istotne).
Od początku funkcjonowania działalności cel cały czas był ten sam a mianowicie dbałość o bezpieczeństwo klientów oraz zapewnienie fachowego wsparcia na wypadek awarii samochodu i kolizji drogowej. Kiedy potrzebna jest fachowa pomoc drogowa, klient ma pewność, że może na nas liczyć.
Co do oferty, można powiedzieć o holowaniu samochodów, wykonywaniu drobnych napraw na drodze, czy wymianie opon. Godne podkreślenia jest też to, że nieustannie staramy się dbać o rozwój oferty i podnoszenie poziomu standardu usług. Więcej informacji udostępnionych jest na stronie internetowej działalności http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/. Gdyby pojawiły się jakieś pytania co do oferty, wystarczy się z nami skontaktować, wszystko zostanie wyjaśnione.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673