Katalog firm

Securit VIP

Jeśli poszukują Państwo firmy zajmującej się ochroną obiektów w Łodzi, zachęcamy do współpracy. Securit VIP oferuje szeroki wachlarz usług ochroniarskich. Jesteśmy agencją z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony osób, mienia i obiektów. Oferujemy też monitoring dla firm i systemy alarmowe. Zapraszamy do kontaktu!

Prywatny detektyw

Biuro detektywistyczne oraz agencja ochrony Securit VIP zaprasza. Od wielu lat działamy na rynku i możemy Wam zapewnić pomoc najlepszych osób, którzy posiadają wymagane uprawnienia do działania. Nasz detektyw Łódź to osoba, która wie jak odpowiednio dochodzić do prawdy.
Jeżeli potrzebujecie więc kogoś, kto dostarczy Wam dowodów winy lub też całkowicie im zaprzeczy, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Weryfikacja wierności partnerów - ilu z Was zastanawia się, czy nie jest na pozycji osoby zdradzanej? Ta niepewność może Was doprowadzić do bardzo dużych nerwów. Warto więc ich sobie oszczędzić i poprosić o pomoc profesjonalistę, który dyskretnie będzie obserwował Waszą drugą połowę.
Dzięki temu możecie od razu się upewnić, czy mieliście niestety rację, czy jednak na szczęście nie. Detektyw, który pracuje w naszej firmie zajmuje się również innymi sprawami, takimi jak: dochodzenia gospodarcze, obserwacja i śledzenie wskazanych obiektów, rodzinne dochodzenia. Skuteczność, szybkość, analityczne myślenie - zapraszamy do nas.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Nazywam się Tomasz Cichocki i serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Jestem DJ'em już od wielu lat i doskonale znam się na wszystkich repertuarach. Zawsze dopasowuje się do wymagań swoic...