Katalog firm

Saunaland

Na stronę internetową naszej firmy zapraszamy wszystkich, którzy planują montaż sauny w domu, hotelu czy w innym miejscu. Saunaland to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w budowie i montażu saun i łaźni parowych. Nasze produkty posiadają certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo. Zasięgiem działania obejmujemy cały kraj.

Sauny parowe

Jako jedna z niewielu firm w Polsce od 10 lat oferujemy swoim klientom fińskie sauny, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i fachowym montażem. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Wszystkie oferowane przez nas sauny wykonane są z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze elementy, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele długich lat użytkowania. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami, dlatego też udało nam się zdobyć wysoką pozycję na rynku i wielu stałych klientów.
Nasze sauny Katowice posiadają niezbędne atesty i stosowne certyfikaty, dzięki czemu dopuszczone są do użytkowania. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze saun, najlepsze ceny na rynku i gwarancję. Polecamy także nasze łaźnie parowe, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody i coraz więcej osób korzysta z ich dobrodziejstwa.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022