Katalog firm

Saunaland

Na stronę internetową naszej firmy zapraszamy wszystkich, którzy planują montaż sauny w domu, hotelu czy w innym miejscu. Saunaland to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w budowie i montażu saun i łaźni parowych. Nasze produkty posiadają certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo. Zasięgiem działania obejmujemy cały kraj.

Sauny

Producent saun zaprasza do skorzystania ze swojej oferty wszystkich mieszkańców miasta Warszawa oraz okolic. Po co jeździć specjalnie do sauny, za którą trzeba płacić duże pieniądze? Może lepiej pomyśleć o własnej saunie, którą możemy dla Was stworzyć w Waszych domach?
Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcecie poznać szczegóły oferty oraz jak może wyglądać nasza współpraca. Sauny Warszawa to idealne pomieszczenie, które pozwoli Wam na relaks i odpoczynek w domowych warunkach. Tutaj nie będą Wam przeszkadzali niepotrzebni goście. To Wy zdecydujecie kto może korzystać z Waszego pomieszczenia. Proponujemy Wam założenie sauny suchej, mokrej oraz łaźni parowej.
W naszej ofercie znajdziecie również saunę na podczerwień. Jesteśmy firmą, która dla swoich klientów ma serwis gwarancyjny. Wystarczy tylko zadzwonić, że coś się dzieje, a nasi ludzie przyjadą do Was aby dokładnie wszystko obejrzeć. Mamy nadzieje, że skusicie się na tak atrakcyjną ofertę, która dostępna jest za naprawdę niskie pieniądze.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022