Katalog firm

Jawo

Nie masz czasu na przygotowanie posiłku dla siebie bądź całej rodziny? Z pomocą przyjdą Ci gotowe dania, jakie posiada w swojej ofercie firma Jawo. Posiadamy ogromny wybór dań gotowych, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej.

Pierogi mrożone

Co powiesz na tradycyjne, esencjonalne pierogi z mięsem? A może jesteś wielkim fanem owoców i dlatego wolisz pierogi z truskawkami, wiśniami albo jagodami? Albo kochasz odkrywać nieszablonowe smaki i kuszą Cię na przykład pierogi ze szpinakiem? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość - bez względu na to, który z tych smaków wybrałeś, znajdziesz go w naszej ofercie. To jednak jeszcze nie wszystko, bo nasze pierogi mrożone mają również wiele innych zalet.
Tą najważniejszą jest staranny dobór składników. Bardzo dbamy o to, aby nasze pierogi mrożone zawsze były przygotowywane tylko ze świeżych składników. To dlatego po przyrządzeniu naszych pierogów będziesz miał wrażenie, że kiedyś już je jadłeś. W rodzinnym domu, będąc jeszcze dzieckiem. To skojarzenie słyszymy bardzo często od naszych klientów. I jesteśmy dumni, że nasze pierogi mrożone niezmiennie cieszą się ich bardzo pozytywnymi opiniami.
Jeśli Ty również chcesz przekonać się o ich wysokiej jakości, już dziś wybierz swój ulubiony smak. Więcej informacji na naszej stronie http://www.jawo.pl/. Smacznego!

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28