Katalog firm

Medibut

Zlokalizowany w Łodzi Zakład Produkcyjny Medibut od 1982 roku specjalizuje się w produkcji obuwia medycznego i zawodowego dla pracowników z branży medycznej, gastronomicznej, spożywczej i farmaceutycznej. Do ich wykonania użyto wyłącznie atestowanych materiałów, które zapewniają wygodę i komfort podczas ich użytkowania.

Buty drewniaki

Firma Medibut działa w Łodzi od 25 lat produkując atestowane obuwie zawodowe profilaktyczne i drewniaki ciągle poszerzając swoją gamę wzorów. Jej produkty przeznaczone są dla pracowników służby zdrowia, ośrodków opiekuńczych, domów pomocy społecznej, uzdrowisk, instytutów, zakładów farmaceutycznych, hoteli i pensjonatów, zakładów gastronomicznych, zakładów przetwórstwa spożywczego, owoco-warzywnego i mięsnego.
Zaopatruje także zakłady przemysłu lekkiego, elektronicznego, zakłady energetyczne oraz kopalnie węgla. Osoby prywatne mogą także kupić obuwie i drewniaki firmy Medibut w współpracuj sklepach na terenie całego kraju. Buty posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa dające pewność najwyższej jakości. Plotery zdrowotne (drewniaki) wykonywane są na spodach drewnianych ze spodem ortopedycznym, podeszwą przeciwpoślizgową i cholewką skórzaną.
Oferta obejmuje duży wybór wzorów i kolorów oraz rozmiarów damskich i męskich. Produkowane są też buty na spodach antypoślizgowych z regulacją tęgości, łatwe do utrzymania w czystości.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99