Katalog firm

Malaga

Sala Malaga oferuje swoim klientom pięknie wyposażoną salę, w której w profesjonalny sposób od podstaw zapewni swoim klientom organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Poza indywidualnym wynajmem sali, w tym niezwykle urokliwym miejscu organizowane są także bale karnawałowe oraz sylwestrowe.

Sala konferencyjna

Jeżeli od dłuższego czasu poszukują Państwo sprawdzonej sali konferencyjnej na terenie Łodzi, ale niestety nie możecie znaleźć niczego ciekawego w rozsądnej cenie, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę http://www.malagasala.pl/konferencje/ i dokładnie zapoznajcie się z pełną ofertą usług.
Jako jedna z niewielu firm oferujemy Państwu nowoczesne sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić nawet do 500 zaproszonych gości. Pomogliśmy już zorganizować udane imprezy wielu naszym zadowolonym klientom i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu.
Nowoczesne i dobrze wyposażone sale konferencyjne to gwarancja udanej imprezy na najwyższym światowym poziomie. Zapewniamy między innymi profesjonalną obsługę cateringową, noclegi w przystępnej cenie i wiele dodatkowych atrakcji, które na długo pozostaną w pamięci. Dla nas organizacja imprez firmowych to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi zadowolonymi klientami. Malaga oferuje sale konferencyjne na każdą kieszeń.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Sieć restauracji Karczma Bida oferuje Państwu doskonałe dania kuchni staropolskiej, a także dania dietetyczne. Każdy z naszych trzech lokali usytuowany jest w malowniczym terenie, gdzie można spokojni...