Katalog firm

Malaga

Sala Malaga oferuje swoim klientom pięknie wyposażoną salę, w której w profesjonalny sposób od podstaw zapewni swoim klientom organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Poza indywidualnym wynajmem sali, w tym niezwykle urokliwym miejscu organizowane są także bale karnawałowe oraz sylwestrowe.

Przyjęcia weselne

W sercu Łodzi, jednak w bardzo ustronnym miejscu, gdzie nie dochodzi hałas ani zgiełk, znajduje się nasz cudowny klub, gdzie każdy z Was może urządzić swoje przyjęcie okolicznościowe. Zapraszamy do Country Club Malaga. Dla naszych klientów mamy wspaniałą i atrakcyjną cenowo ofertę, na którą naprawdę warto się skusić.
Znajduje się u nas sala weselna, gdzie razem z gośćmi możecie świętować ten najważniejszy dzień Waszego życia. Warto również wspomnieć o naszym namiocie, gdzie przez cały rok urządzamy dla Was również przyjęcia, ponieważ jest to obiekt klimatyzowany i podgrzewany. Warto urządzić u nas przyjęcie w iście amerykańskim stylu, gdzie specjalnie dla Was rozpalimy naszego grilla.
W naszym pięknym ogrodzie znajdują się altany, gdzie będziecie mogli odpocząć, kiedy będziecie zmęczeni zabawą. Na Waszych stołach pojawią się cudowne, smakowite potrawy, które zostaną przyrządzone przez naszego wybitnego szefa kuchni. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z przyjęcia w naszym klubie.
Więcej informacji na temat oferty naszej sali weselnej, a także galerię zdjęć można znaleźć bezpośrednio na stronie http://www.malagasala.pl/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Sieć restauracji Karczma Bida oferuje Państwu doskonałe dania kuchni staropolskiej, a także dania dietetyczne. Każdy z naszych trzech lokali usytuowany jest w malowniczym terenie, gdzie można spokojni...