Katalog firm

Malaga

Sala Malaga oferuje swoim klientom pięknie wyposażoną salę, w której w profesjonalny sposób od podstaw zapewni swoim klientom organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Poza indywidualnym wynajmem sali, w tym niezwykle urokliwym miejscu organizowane są także bale karnawałowe oraz sylwestrowe.

Catering

Zapraszam Państwa w urokliwe miejsce do Malagi leżącej zaledwie 10 km od centrum Łodzi. Nasza wyjątkowa sala weselna stwarza idealne warunki do zorganizowania wymarzonego wesela, chrzcin, imprez rodzinnych, studniówek, czy spotkań integracyjnych. W naszej ofercie jest znakomity catering Łódź. Proponujemy smaczne obiady, lunche, wigilie firmowe, eventy, konferencje i szkolenia.
Oferujemy również catering dla szkół i przedszkoli. Dzięki nabytemu doświadczeniu i rozbudowanemu zapleczu sprzętowemu, jesteśmy w stanie zorganizować imprezy plenerowe/catering dla firm i rodzin do niesamowitej ilości 500 osób. Menu układamy indywidualnie dostosowując się do potrzeb klienta.
Dzięki temu macie Państwo pewność, że catering dla firm będzie dopasowany do Waszych indywidualnych potrzeb. Nasi kucharze mają wielkie doświadczenie i wieloletni staż. Nagradzani na zagranicznych targach kulinarnych, obecnie pracują w Maladze i tworzą niezapomniane smaki dla Państwa.
W przypadku nasunięcia się jakichkolwiek pytań dot. naszej oferty zachęcamy do kontaktu z nami.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Sieć restauracji Karczma Bida oferuje Państwu doskonałe dania kuchni staropolskiej, a także dania dietetyczne. Każdy z naszych trzech lokali usytuowany jest w malowniczym terenie, gdzie można spokojni...