Katalog firm

Koncept Studio

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami mebli, jakie dotychczas wykonała firma Koncept z Lublina. Oferujemy najwyższej jakości meble, które z pewnością będą Państwu służyły przez długi czas. Odwiedź nasze biuro, a wykonamy dla Państwa wstępną wycenę.

Meble na zamówienie

Firma Koncept Studio Mebli Kuchennych działa w Lublinie ale nie ogranicza się do obsługi klientów z tego miasta ale działa szeroko realizując nawet zlecenia zagraniczne. Meble na wymiar Lublin to kompleksowa usługa od projektu do montażu mebli do kuchni, garderoby, łazienki, biura i innych.
W projektowaniu firma posługuje się zaawansowanym programem do wizualizacji projektów i oferuje bogate wzornictwo materiałów w klasycznym i nowoczesnym stylu. Firma Koncept dysponuje nowoczesnymi systemami meblowymi (cichy domyk, magik corner, podnośniki AVENTOS i in). W meblach wykonywanych z najwyższej jakości materiałów montowane są okucia z dożywotnią gwarancją marki BLUM. Można też skorzystać z doradztwa w wyborze sprzętu AGD oraz z rat.
Długoletnia praktyka, używanie wysokiej jakości materiałów, trwałość mebli zachowujących walory estetyczne po latach użytkowania oraz niska cena dają klientowi pewność zadowolenia a firmie możliwość konkurowania z firmami sprowadzającymi meble z zagranicy. Koncept posiada certyfikat Rzetelna Firma oraz Firma Godna Polecenia.

Kontakt

Ulica: Zemborzycka 11

Kod: 20-450

Miejscowość: Lublin

http://koncept-studio.pl/

E-mail: koncept.studio@op.pl

Tel.: 515-141-707


Podobne firmy

MS Meble

Twoja kuchnia wygląda jak z PRL-u? Chcesz unowocześnić swój styl a może marzysz o klasycznym, ciepłym wnętrzu? Nasze p25-letnie doświadczenie w tworzeniu mebli kuchennych pomoże nam w realizacji Twoic...