Katalog firm

Intprojekt

Firma Intprojekt zajmuje się profesjonalnym projektowaniem automatyki przemysłowej. Szereg specjalistów pracuje nad wykorzystywaniem najnowszych technologii do projektowania systemów wizyjnych, systemów sterowania maszyn oraz prefabrykacji rozdzielnic. Firma działa w oparciu o potrzeby konkretnego klienta.

System sterowania maszyn

Intprojekt to łódzka firma specjalizująca się w automatyzacji przedsiębiorstw, co pozwala usprawnić zachodzące w nich procesy produkcyjne. Odpowiednie wyposażenie zakładów produkcyjnych w nowoczesne urządzenia oraz ich prawidłowa konfiguracja pozwalają przyśpieszyć i zoptymalizować wytwarzanie, a tym samym przyczynić się mogą do zwiększenia osiąganych zysków.
Każdy system sterowania maszyn zaprojektowany przez naszą firmę zgodnie z opisem na stronie http://intprojekt.com.pl/oferta/systemy-sterowania/ to rozwiązanie szyte na miarę konkretnych potrzeb. Indywidualne podejście w połączeniu z dużym doświadczeniem naszych pracowników oraz ich fachową wiedzą pozwala zaproponować oprogramowanie w pełni odpowiadające na określone oczekiwania klientów. Do tej pory zrealizowaliśmy już wiele projektów pozwalających usprawnić pracę przedsiębiorstw produkcyjnych.
Charakteryzuje nas dokładność i profesjonalizm – po więcej informacji dotyczących oferowanych przez nas usług zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy również do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468