Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta zajmująca się pomaganiem osobom i parom w potrzebie, specjalizująca się w psychologii i psychoterapii. Podstawą świadczonych przez nią usług jest duże doświadczenie, które nabyła podczas szkoleń i studiów, ale też podczas wieloletniej pracy z najbardziej wymagającymi klientami.

Sesje psychoterapeutyczne

Psychoterapeuta Ewa Czernik to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi pomóc wielu osobom, które miały problem z depresją albo z nerwicą. W moim leczeniu jestem nastawiona na rozwiązanie wszystkich Waszych problemów, które być może piętrzą się już od jakiegoś czasu.
W swojej praktyce, moim pacjentom oferuje również takie usługi, jak psychoterapia indywidualna Łódź. Takie spotkanie przebiega na linii ja-pacjent. Optymalna ilość spotkań, to jedno na tydzień. W czasie tego spotkania porozmawiamy ze spokojem o Waszych oczekiwaniach, o tym co miałaby Wam przynieść taka rozmowa. Mam nadzieje, że rozmowy, które będziecie ze mną odbywać pozwolą Wam odzyskać spokój ducha, który jest nam tak bardzo potrzebny w dzisiejszych czasach.
Zapraszam do siebie szczególnie osoby, które odczuwają silne lęki, są w żałobie, czy mają obniżone poczucie własnej wartości. Może potrzebujecie tylko jednego spotkania, może będzie wam potrzebna dłuższa terapia. Bardzo chętnie Wam w tym pomogę.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409