Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta zajmująca się pomaganiem osobom i parom w potrzebie, specjalizująca się w psychologii i psychoterapii. Podstawą świadczonych przez nią usług jest duże doświadczenie, które nabyła podczas szkoleń i studiów, ale też podczas wieloletniej pracy z najbardziej wymagającymi klientami.

Leczenie depresji

Gabinet psychoterapeutyczny Ewa Czernik to oferta dla osób, którzy potrzebują doświadczonego oraz wykwalifikowanego specjalisty zajmującego się leczeniem takich chorób, jak m.in. depresja, nerwica, lęki, choroby otępienne i inne. Leczenie depresji Łódź - psychoterapia jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb pacjenta.
Już na pierwszym spotkaniu następuje rozpoznanie stanu choroby. Na tej podstawie wybierane są najskuteczniejsze metody terapii. Z usług wykwalifikowanego terapeuty mogą skorzystać osoby w każdym wieku - zarówno bardzo młode, jak i osoby starsze i cierpiące na demencję. Kompleksowe wsparcie jest oferowane również dla bliskich osoby chorej.
Certyfikowany psychoterapeuta zachowuje pełną dyskrecję. Każdy pacjent może liczyć nie tylko na pełen profesjonalizm, ale również ciepło i przyjazną atmosferę. Ważne jest, aby gabinet był miejscem spokojnym i komfortowym. Wszystko to sprawia, że poprawę stany chorego można zauważyć już po kilku pierwszych wizytach. Na pierwszym miejscu stawiane jest dobro pacjenta.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409