Katalog firm

Esthedent

Zdrowe zęby i lśniący uśmiech, to domena działania Kliniki Esthedent. Z nami Twój uśmiech rozbłyśnie na nowo. Nasza klinika zatrudnia najlepszych stomatologów, którzy w stu procentach zadbają o zdrowie jamy ustnej i o uzębienie każdego pacjenta. W zakresie usług znajduje się zarówno bezbolesne leczenie, jak i protetyka. Zapraszamy.

Wybielanie zębów

EstheDent jest miejscem, w którym można uzyskać profesjonalną pomoc stomatologiczną i zakresu medycyny estetycznej. Jednym z popularniejszych zabiegów jest bezpieczne wybielanie zębów Warszawa. Korzystają z tego osoby chcące poprawić jakość życia i pozbyć się przebarwień. Zmiany widocznej na szkliwie powstają w wyniku korzystania z używek lub picia herbaty, kawy bądź wina.
Kiedy substancje szkodliwe wnikną zbyt głęboko zwykłe mycie zębów może być nieskuteczne. W takich sytuacjach, aby odzyskać piękny uśmiech konieczne jest wybielanie zębów. Sam zabieg jest bezpieczny dla pacjenta i nie powoduje dyskomfortu. EstheDent oferuje pacjentom podczas procesu wybielania dodatkowy specjalistyczny preparat regenerujący szkliwo i zmniejszający nadwrażliwość zębów.
Dzięki ACP RELIEF zęby wybielone w gabinecie lub za pomocą wybielania nakładkowego do stosowania w domu będą piękne i zdrowe. Metodę wybielania wybiera się w oparciu o przyczyny powstawania przebarwień, oczekiwania pacjenta odnośnie czasu, po jakim będzie widoczny efekt oraz jego chęci do ewentualne zmiany diety.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 222991550