Katalog firm

Esthedent

Zdrowe zęby i lśniący uśmiech, to domena działania Kliniki Esthedent. Z nami Twój uśmiech rozbłyśnie na nowo. Nasza klinika zatrudnia najlepszych stomatologów, którzy w stu procentach zadbają o zdrowie jamy ustnej i o uzębienie każdego pacjenta. W zakresie usług znajduje się zarówno bezbolesne leczenie, jak i protetyka. Zapraszamy.

Usuwanie ósemki

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent na warszawskim Mokotowie powstała z myślą o tym, by stworzyć miejsce, w którym pacjenci mogą czuć się komfortowo i odbywać nawet najbardziej nieprzyjemne zabiegi w spokoju i bez stresu.
Dlatego w Klinice są wykorzystywane najnowocześniejsze metody znieczulania i uśmierzania bólu. Komfort pacjenta na fotelu jest tutaj najważniejszy, a wszystko dzieje się w pełnej wyrozumiałości i delikatności atmosferze. To dlatego takie zabiegi jak usuwanie zęba ósemki czy leczenie kanałowe nie są traumatycznym, przykrym przeżyciem, a po prostu zwykłym zabiegiem lekarskim, który nie musi wcale powodować stresu i napięcia.
Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent to miejsce, gdzie można skorzystać nie tylko z zabiegów interwencyjnych, lecz także profilaktycznych czy estetycznych, jak wybielanie zębów czy usuwanie kamienia nazębnego. To także miejsce, w którym można liczyć na kompleksowe leczenie w naprawdę komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 222991550