Katalog firm

Esthedent

Zdrowe zęby i lśniący uśmiech, to domena działania Kliniki Esthedent. Z nami Twój uśmiech rozbłyśnie na nowo. Nasza klinika zatrudnia najlepszych stomatologów, którzy w stu procentach zadbają o zdrowie jamy ustnej i o uzębienie każdego pacjenta. W zakresie usług znajduje się zarówno bezbolesne leczenie, jak i protetyka. Zapraszamy.

Korony zębowe

Nowoczesna Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent odpowiada na oczekiwania pacjentów chcących kompleksowo zadbać o stan uzębienia, ale nie tylko. Oferując bezinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy pragną podkreślić swoją urodę.
W klinice na fachową opiekę dentystyczną i życzliwą atmosferę mogą liczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Oprócz pedodoncji, stomatologii zachowawczej i estetycznej w zakres usług wchodzi ortodoncja, periodontologia i chirurgia stomatologiczna. Ważną część oferty stanowi protetyka. Składają się na nią mosty, korony zębowe i protezy. Poza tym Esthedent zajmuje się leczeniem kanałowym i implantologią, o czym dowiecie się poprzez naszą stronę http://www.esthedent.pl/korony-zebowe.
Kadrę tworzy zespół profesjonalistów z wieloletnią praktyką zawodową. Lekarze dokładnie wykonują każdy zabieg, używając sprawdzonych materiałów i pracując na wysokiej jakości sprzęcie medycznym. Chociaż klinika znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Ochota, kieruje swoją ofertę do pacjentów z całego miasta i okolic.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 222991550