Katalog firm

Esthedent

Zdrowe zęby i lśniący uśmiech, to domena działania Kliniki Esthedent. Z nami Twój uśmiech rozbłyśnie na nowo. Nasza klinika zatrudnia najlepszych stomatologów, którzy w stu procentach zadbają o zdrowie jamy ustnej i o uzębienie każdego pacjenta. W zakresie usług znajduje się zarówno bezbolesne leczenie, jak i protetyka. Zapraszamy.

implanty zębowe

Implanty zębów to wspaniałe i nowoczesne rozwiązanie pomagające w szybki i trwały sposób uzupełnić braki w uzębieniu. Korony oparte na implancie są niesamowicie trwałe i praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych zębów, nie tylko pod względem estetycznym. Pacjenci, którzy zdecydowali się na montaż implantów zębowych Warszawa odczuwają taki sam komfort jak w przypadku posiadania własnego zęba.
Ich wadą jest jednak dość wysoka cena, dlatego przed wszczepieniem implantu warto bardzo dokładnie zastanowić się także i nad innymi rozwiązaniami, a już najlepiej skonsultować się ze stomatologiem pracującym w renomowanej klinice. Podobne konsultacje, jak i sam zabieg wszczepienia implantu zgodnie z najwyższymi standardami stomatologii estetycznej, oferuje nam ESTHEDENT, gdzie możemy również skorzystać i z innych usług.
Warto jednak skorzystać przynajmniej z konsultacji w sprawie implantu i podjąć decyzję dopiero po rozmowie z lekarzem, który profesjonalnie oceni sytuację i poinformuje nas o wszelkich wadach i zaletach takiego rozwiązania.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 222991550