Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Zdrowe zęby i lśniący uśmiech, to domena działania Kliniki Esthedent. Z nami Twój uśmiech rozbłyśnie na nowo. Nasza klinika zatrudnia najlepszych stomatologów, którzy w stu procentach zadbają o zdrowie jamy ustnej i o uzębienie każdego pacjenta. W zakresie usług znajduje się zarówno bezbolesne leczenie, jak i protetyka. Zapraszamy.

Ekstrakcja zębów

Jak łatwo można się domyślić, usuwanie zębów Warszawa nigdy nie należy do przyjemnym doświadczeń. Jednakże zazwyczaj nie ma innego wyboru, ponieważ zęby usuwane są tylko wtedy, gdy niemożliwe jest ich leczenie. Dlatego też zapisując się na wizytę aby usunąć zęba, dobrze jest wybrać gabinet, który ma dobre opinie. Takim gabinetem w Warszawie jest Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent.
Choć w stolicy nie brakuje gabinetów stomatologicznych, Esthedent wyróżnia się między innymi swoją bogatą ofertą. Jak jej pełna nazwa sugeruje, klinika ta kładzie duży nacisk na stomatologię estetyczną. Nie oznacza to jednak, że ma w jakikolwiek sposób ograniczoną ofertę jeżeli chodzi o inne, podstawowe zabiegi stomatologiczne, takie jak właśnie usuwanie zębów.
W Esthedent pracują bowiem doświadczeni stomatolodzy, którzy zazwyczaj nie mają żadnego problemu z tym, aby pomóc pacjentom zmagającym się z bardzo różnorodnymi dolegliwościami. Dlatego też Esthedent jest gabinetem, który warto wybrać na swoją wizytę.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 222991550