Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Nazywam się Tomasz Cichocki i serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Jestem DJ'em już od wielu lat i doskonale znam się na wszystkich repertuarach. Zawsze dopasowuje się do wymagań swoich klientów, dzięki czemu zawsze zapewniam Wam doskonałą zabawę do białego rana. Mam nadzieje, że już niedługo się spotkamy.

Oprawa muzyczna

Muzyka otacza nas ze wszystkich stron. Trzeba przyznać, że muzyka jest podstawą życiową wielu osób. I tak chyba było ze mną. Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że muzyka jest nie tylko moją pasją, ale również moim zawodem. Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkie osoby, którym potrzebny jest DJ Łódź.
Już od wielu lat znajduje się w branży muzycznej i z wielką energią oraz zaangażowaniem podchodzę do prowadzenia najróżniejszych imprez. Jeżeli jest Wam potrzebna osoba, która poprowadzi Wasze wydarzenie kulturalne, imprezę firmową, wesele, to śmiało możecie na mnie liczyć. Posiadam własny sprzęt oraz oświetlenie, dzięki czemu nie musicie się o nic martwić. Zachęcam Was do umówienia się na spotkanie ze mną.
Opisy opisami, ale jednak lepiej poznać się na żywo i sprawdzić, czy załapiemy nic porozumienia. z moich usług skorzystało już wiele osób, co chyba najlepiej o mnie świadczy. Mam nadzieje, że Wy również będziecie chcieli mi zaufać i spotkamy się na Waszej imprezie, gdzie zapewnię Wam doskonałą zabawę.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166