Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Nazywam się Tomasz Cichocki i serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Jestem DJ'em już od wielu lat i doskonale znam się na wszystkich repertuarach. Zawsze dopasowuje się do wymagań swoich klientów, dzięki czemu zawsze zapewniam Wam doskonałą zabawę do białego rana. Mam nadzieje, że już niedługo się spotkamy.

DJ na wesele

Poszukujecie jakiejś dobre i zaufanej osoby, która poprowadzi jedno z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu jakim jest wesele? Zapraszam do mnie. Nazywam się Tomasz Cichocki i w branży muzycznej znajduje się już od wielu lat. Doskonale wiem co to są kasety magnetofonowe, chociaż dzisiaj już nie gram muzyki z takich rzeczy.
Wszystkich zaręczam, że posiadam własny, bardzo dobrej jakości sprzęt, który na pewno mnie nie zawiedzie podczas Waszej zabawy. Dodatkowo jestem również konferansjerem, dzięki czemu nie tylko dla Was zagram, ale również do Was przemówię. Nie będę Was zanudzał, bo nie o to chodzi na weselu, ale sprawie, że zabawa naprawdę będzie wspaniała i fantastyczna. Mam nadzieje, że mi zaufacie, tak jak zrobiły to inne osoby, dla których już prowadziłem wesele.
Przekonajcie się, że doskonale znam się na nurtach muzycznych i doskonale dopasowuje się do wymagań swoich klientów. Zachęcam do umówienia się ze mną na spotkanie, podczas którego poznamy się oraz omówimy warunki ewentualnej współpracy lub wstępne zapoznanie się z ofertą na stronie http://dobradyskoteka.pl/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166