Katalog firm

Karczma Bida w Opolu

Sieć restauracji Karczma Bida oferuje Państwu doskonałe dania kuchni staropolskiej, a także dania dietetyczne. Każdy z naszych trzech lokali usytuowany jest w malowniczym terenie, gdzie można spokojnie zjeść ulubione danie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

Dania regionalne

Karczma Bida - tak się nazywamy i w swoje skromne progi Państwa do siebie zapraszamy. Jeżeli chcecie zjeść smacznie, zdrowo i tradycyjnie to bardzo chętnie Wam zapewnimy takie posiłki. Dobra restauracja Opole - pytając o to mieszkańców tego pięknego miasta na pewno wskażą Wam nasz lokal, który położony jest na trasie Wrocław - Opole.
Znajdujemy się w ustronnym miejscu. Dzięki temu nie dociera do nas gwar wielkiego miasta i możecie zjeść u nas w spokoju smakowite dania kuchni regionalnej. Już od samego wejścia poczujecie jakie smakowite zapachy rozchodzą się po naszym lokalu. To tym bardziej Was zachęci do tego aby przysiąść przy jednym z naszych stołów. A i nasze wnętrze na pewno zachęci Państwa do pozostania tutaj na dłuższą chwilę.
Nasz góralski wystrój i drewniane elementy zaciekawiły już niejednego przyjezdnego. Jesteśmy bardzo charakterystyczną restauracją, która łatwo zapisuje się w pamięci klientów. Wielu ludzi chętnie wraca do nas na smakowite posiłki, które zawsze u nas dostają.

Kontakt

Ulica: Wrocławska 355

Kod: 45-900

Miejscowość: Opole

http://www.karczmabida.com/

E-mail: wrzoski@karczmabida.com

Tel.: 666-305-406