Katalog firm

AT Górscy

Fotografia dziecięca to nasza specjalizacja. Zachęcamy Was do skorzystania z naszych usług. Dzieci to bardzo wdzięczne istoty, które warto uwieczniać na wspaniałych zdjęciach. Dzieci jednak bardzo szybko dorastają. Jeżeli chcecie mieć wspaniała pamiątkę z tych jakże ulotnych lat, to zapraszamy do nas.

Sesje komunijne

Dla każdej osoby, zainteresowanej taką możliwością jak sesja komunijna Łódź to idealne miasto na poszukiwania odpowiedniego fotografa. To właśnie tam działa wyjątkowy zakład fotograficzny, prowadzony przez małżeństwo fotografów. Małżeństwem tym są Górscy. Prowadzą swoją działalność już od dłuższego czasu i zawsze są chętni do podjęcia się nowego zlecenia.
Ich specjalnością są fotografie naprawdę niezwykłe. Mają oni bowiem doświadczenie w fotografowaniu dzieci. Począwszy od sesji niemowlęcej, a skończywszy na wyżej wspomnianej sesji komunijne, Górscy poradzą sobie z dzieckiem w każdym wieku. Dobre podejście do małych dzieci, umiejętność utworzenia przyjaznej atmosfery oraz umiejętność otwartej komunikacji z rodzicami dziecka... wszystko to powoduje, że są każda sesja wykonana przez Górskich na pewno będzie wyjątkowych przeżyciem, zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców.
Z tego powodu jeżeli ktoś marzy o czymś takim jak sesja komunijna Łódź i Górscy są najlepszych wyborem ze wszystkich możliwości!

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985