Katalog firm

AT Górscy

Fotografia dziecięca to nasza specjalizacja. Zachęcamy Was do skorzystania z naszych usług. Dzieci to bardzo wdzięczne istoty, które warto uwieczniać na wspaniałych zdjęciach. Dzieci jednak bardzo szybko dorastają. Jeżeli chcecie mieć wspaniała pamiątkę z tych jakże ulotnych lat, to zapraszamy do nas.

Sesje ciążowe

Chcesz w odpowiedni sposób upamiętnić swoją ciąże? Zatem przekonaj się jakie możliwości w tym aspekcie daje sesja ciążowa Łódź dodatkowo wykonanie jej w profesjonalnym oraz odpowiednim miejscu a więc studiu zdjęciowym. Oczywiście wspomniana sesja ciążowa w Łodzi ma za zadanie uchwycenie momentów i chwil, do których będziemy zapewne niejednokrotnie wracać, a więc czasu samego macierzyństwa.
Pewnie, że to doskonała pamiątka na całe życie, a tym samym taka oryginalna sesja ciążowa w Łodzi, zrealizowana z udziałem doświadczonego oraz posiadającego niezbędne umiejętności fotografia, to coś na co warto się zdecydować. Niech zatem nasza uwaga zostanie skierowana na możliwość wykonania odpowiednich zdjęć w trakcie trwającej ciąży, to na pewno ciekawe rozwiązanie oraz metoda na to by posiadać pamiątkową fotografię.
Pamiętajmy jednak, aby za realizację takich zdjęć odpowiedzialny był fotograf posiadający adekwatne kompetencję, umiejętności czy też niezbędne predyspozycje jakie są niezbędne do wykonania zdjęć w trakcie ciąży.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985