Katalog firm

AT Górscy

Fotografia dziecięca to nasza specjalizacja. Zachęcamy Was do skorzystania z naszych usług. Dzieci to bardzo wdzięczne istoty, które warto uwieczniać na wspaniałych zdjęciach. Dzieci jednak bardzo szybko dorastają. Jeżeli chcecie mieć wspaniała pamiątkę z tych jakże ulotnych lat, to zapraszamy do nas.

Fotografia ślubna

Dobry fotograf potrafi sprawić, że zdjęcia ze ślubu są pamiątką na wiele lat. Dlatego też jeżeli chodzi o specjalistów w dziedzinie jaką jest fotografia ślubna, to warto zatrudniać tylko najlepszych. Dzięki temu można mieć pewność, że wszystkie zdjęcia ze ślubu będą profesjonalnie i starannie wykonane.
Fotografia ślubna to jedna z wielu specjalizacji firmy AT Górscy, której portfolio znajdziesz na stronie http://foto-dzieciaki.lodz.pl/fotografia-slubna-lodz/. Firma AT Górscy została założona w Łodzi przez małżeństwo, które połączyła pasja do fotografii. Choć firma ta jest głównie znana ze swojej fotografii dziecięcej, to z chęcią przyjmuje także inne zlecenia. Do tych najpopularniejszych na pewno należy zaliczyć fotografię ślubną. Wiele lat doświadczenia w robieniu zdjęć na ślubach i innych uroczystościach tego typu zapewnia, że zdjęcia wykonane przez fotografów z AT Górscy zawsze wychodzą pięknie.
Dodatkowym plusem jest też to, że wszystkie terminy są zawsze dotrzymywane, a każdy klient może liczyć na rozsądne stawki za zlecenie. Zatem szukając fotografa na ślub w Łodzi na pewno trzeba trafić do AT Górscy.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985