Katalog firm

Alkor Yacht Czarter

Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów, gdzie już niedługo możecie rozpocząć swoją żeglugę. Firma Alkor oferuje Wam wynajem jachtów motorowych. Ze wsi Bogaczewo, znad jeziora Bocznego możecie wyruszyć na wspaniałą żeglugę po najpiękniejszych, polskich jeziorach w naszym kraju. Zapraszamy do wynajmu.

Czarter jachtów na Mazurach

Niewiele w Polsce jest miejsc równie bajecznych i malowniczych co Mazury. Nad jeziora, które można tam znaleźć, każdego roku przybywa dziesiątki turystów, którzy są spragnieni pięknych widoków, czystej wody i możliwości, jakie stoją otworem podczas leniwych dni letnich. Jednakże nie ma lepszego sposobu na to, aby spędzić swoje wakacje, jak podróż po otwartej wodzie. A taką podróż można sobie zapewnić wynajmując jacht motorowy.
Jeżeli zatem kogoś interesuje czarter jachtów motorowych na Mazurach to na pewno dobre miejsce. Alkor Yacht Czarter to firma, która dla każdego chętnego oferuje wynajem jachtów motorowych w najlepszym stanie. Co więcej, nie trzeba mieć patentu, aby pozwolić sobie na czarter.
W swojej ofercie bowiem, Alkor Yacht Czarter ma możliwość czarteru bez patentów dla każdego, kto pragnie zasmakować samodzielnej przejażdżki wzdłuż wspaniałych jezior mazurskich. Obsługa w firmie zawsze jest bardzo przyjemna, a ceny za czarter rozsądne - przekonaj się o tym odwiedzając naszą stronę http://www.alkor-yachtczarter.pl/. Sprawia to, że każdy powinien skorzystać z usług tej firmy!

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://www.alkor-yachtczarter.pl/

E-mail: biuro@alkor-yachtczarter.pl

Tel.: 502-081-723